Parteneri Sildor Prod

De ce Sildor Prod

- suntem echipa flexibila si deschisa;

- oferim raspuns la orice solicitare in cel mai scurt timp;

- dispunem de un stoc stabil si diversificat;

- va sustinem din punct de vedere tehnic;

- ne certificam valoarea printr-o experienta de 25 de ani;

Agregate si accesorii Sildor

Despre Sildor Prod

Infiintata in anul 1992, Sildor Prod a inceput ca o societate comerciala a carei activitate principala era prestarea de servicii in domeniul intretinerii aparatelor frigorifice de uz comercial si de uz casnic. Odata cu dezvoltarea pietei in domeniu, Sildor Prod s-a reorientat treptat, acordand an de an o tot mai mare atentie laturilor industriala si comerciala in domeniul refrigerarii, climatizarii si ventilatiei.

– In 1998 am inceput si comercializarea de piese si accesorii frigorifice in regiunea de vest a tarii iar in 2003 am inceput distributia nationala de piese si accesorii frigorifice.

– Incepand cu anul 2006 societatea noastra si-a marit gama de produse incluzand si echipamentele pentru refrigerare.

– Pentru a fi mai apropiati de clientii nostri zonali si in urma unei decizii corecte de business am hotarat ca in anul 2009, sa deschidem si un punct de lucru in Timisoara.

– Din anul 2013 am decis sa ne concentram exclusiv pe piata de distributie a echipamentelor, pieselor si accesoriilor frigorifice, oferind o gama complete de produse din domeniu.

Valorile care ne caracterizeaza sunt: integritatea, corectitudinea si transparenta.


Branduri comercializate



Contact


Contact Arad

Sildor Prod SRL

Str. Calea 6 Vanatori nr.57, Arad, Romania

GPS: N +46.195416, N +21.320495

Telefon: 0257.270 622Fax: 0257.270 622

Email: office@sildorprod.ro

Departament Vanzari:

Ardelean Mocanu – 0730.101345, ardelean.mocanu@sildorprod.ro

Flavius Bozga – 0752.247529, flavius.bozga@sildorprod.ro

Departament Tehnic:

Adrian Mihai – 0729.102 424, adrian.mihai@sildorprod.ro

Contact Timisoara

Bdul. C-tin Brancoveanu 52A, Timisoara, Romania

GPS: N +45°44'14.52", E +21°13'0.24"

Departament Vanzari:

Timisoara, Caras-Severin, Hunedoara, Gorj

Jelco Matici: 0732.407 794, jelco.matici@sildorprod.ro

Felicia Matici: 0732.407 793, felicia.matici@sildorprod.ro

Contact Bucuresti

​Ana Urucu: 0737.553.237, ana.urucu@sildorprod.ro